Ford C-MAX
1.0 Ambiente RIEM VV | LMV | Trekhaak | PDC | Airco | Voorruit verw. | 03-2015 127.638 KM
Direct kopen, basisprijs: € 6.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.950,-
LEASEPRIJS: € 114,55 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford C-MAX |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Ambiente RIEM VV | LMV | Trekhaak | PDC | Airco | Voorruit verw. | 03-2015 127.638 KM |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 16 maart 2015 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 127.638 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 114,55 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-058-HZ |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 609 kg |
| Gewicht: | 1.291 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 163 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Elektronische remkrachtverdeling
- Infotainment
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radardetector
- Radiovoorbereiding
- Radio cd speler
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Armsteun achter
- Boordcomputer
- Cruise control
- Hoofdsteunen achter
- Regensensor
- Skiluik
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Derde remlicht
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel